Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0110M4-76.800FSLDYQGK
Part No.:
0110M4-76.800FSLDYQGK
Manufacturer:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
1210,76.800MHZ,9.9PF,+/-5PPM,-40
Comments
0110M4-76.800FSLDYQGK Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Series:
0110M4
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
76.8 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±6ppm
Load Capacitance:
9.9pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
Operating Mode:
Fundamental
Operating Temperature:
-40°C ~ 120°C
Size / Dimension:
0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max):
0.018" (0.45mm)