Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0121M4-24.000F12HPNLK
Part No.:
0121M4-24.000F12HPNLK
Description:
CRYSTAL2016 4PADS, 24MHZ, 12PF
Comments
0121M4-24.000F12HPNLK Specifications
Frequency:
24 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
90 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.018" (0.45mm)