Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0121M4-25.000FTLDTNJK
Part No.:
0121M4-25.000FTLDTNJK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0121M4-25.000FTLDTNJK.pdf
Description:
2016 25MHz 12.5pF +/-10ppm -40-8
Comments
0121M4-25.000FTLDTNJK Specifications
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
90 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.018" (0.45mm)