Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0121M4-26.000F7.3DTLJK
Part No.:
0121M4-26.000F7.3DTLJK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0121M4-26.000F7.3DTLJK.pdf
Description:
2016 26MHz 7.3pF +/-20ppm -40-85
Comments
0121M4-26.000F7.3DTLJK Specifications
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
7.3pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.018" (0.45mm)