Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0121M4-32.000F10DTNLK
Part No.:
0121M4-32.000F10DTNLK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0121M4-32.000F10DTNLK.pdf
Description:
CRYSTAL 32MHZ 10PF SMD
Comments
0121M4-32.000F10DTNLK Specifications
Frequency:
32 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 kOhms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)