Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0121M4-32.000F12HPNNK
Part No.:
0121M4-32.000F12HPNNK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0121M4-32.000F12HPNNK.pdf
Description:
2016 32MHz 12pF +/-10ppm -20-70
Comments
0121M4-32.000F12HPNNK Specifications
Frequency Stability:
±10ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
70 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.018" (0.45mm)