Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0121M4-38.400F10DZNJK
Part No.:
0121M4-38.400F10DZNJK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0121M4-38.400F10DZNJK.pdf
Description:
CRYSTAL, 2016, 38.4MHZ,10PF, 10
Comments
0121M4-38.400F10DZNJK Specifications
Frequency:
38.4 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
70 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.018" (0.45mm)