Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0121M4-38.400F10HPNNK
Part No.:
0121M4-38.400F10HPNNK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0121M4-38.400F10HPNNK.pdf
Description:
CRYSTAL 38.4MHZ 10PF SMD
Comments
0121M4-38.400F10HPNNK Specifications
Frequency:
38.4 MHz
Frequency Stability:
±10ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 kOhms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)