Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0122M4-12.000F12DTLJK
Part No.:
0122M4-12.000F12DTLJK
Manufacturer:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0122M4-12.000F12DTLJK.pdf
Description:
CRYSTAL 12MHZ 12PF SMD
Comments
0122M4-12.000F12DTLJK Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Series:
0122M4
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
12 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±25ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
125 kOhms
Operating Mode:
Fundamental
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)