Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0122M4-16.000F10DZNJK
Part No.:
0122M4-16.000F10DZNJK
Description:
crystal, 2520, 4pads, 16MHz, 10p
Comments
0122M4-16.000F10DZNJK Specifications
Frequency:
16 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
16pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
70 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)