Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0122M4-16.384F10DTLLK
Part No.:
0122M4-16.384F10DTLLK
Description:
CRYSTAL2520, 4PADS, 16.384MHZ,
Comments
0122M4-16.384F10DTLLK Specifications
Frequency:
16.384 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
70 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)