Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0122M4-18.432F10DTLJK
Part No.:
0122M4-18.432F10DTLJK
4-SMD, No Lead
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0122M4-18.432F10DTLJK.pdf
Description:
2520 18.432MHz 10pF +/-20ppm -40
Comments
0122M4-18.432F10DTLJK Specifications
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
70 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)