Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0122M4-24.000F10DTNJK
Part No.:
0122M4-24.000F10DTNJK
4-SMD, No Lead
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0122M4-24.000F10DTNJK.pdf
Description:
CRYSTAL, 2520,24MHZ, 10PF,10PPM
Comments
0122M4-24.000F10DTNJK Specifications
Frequency:
24 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)