Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0122M4-24.000F20DTNLK
Part No.:
0122M4-24.000F20DTNLK
4-SMD, No Lead
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0122M4-24.000F20DTNLK.pdf
Description:
2520 25MHz 20pF +/-10ppm -40-85
Comments
0122M4-24.000F20DTNLK Specifications
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)