Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-10.000F12DTNJK
Part No.:
0132M4-10.000F12DTNJK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-10.000F12DTNJK.pdf
Description:
3225 10MHz 12pF +/-10ppm -40-85C
Comments
0132M4-10.000F12DTNJK Specifications
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
200 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)