Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-10.240F08DTLJK
Part No.:
0132M4-10.240F08DTLJK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-10.240F08DTLJK.pdf
Description:
3225 10.24MHz 8pF +/-20ppm -40-8
Comments
0132M4-10.240F08DTLJK Specifications
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
200 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)