Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-12.000F08DZNGK
Part No.:
0132M4-12.000F08DZNGK
Description:
crystal, 3225, 4pads, 12MHz, 8pF
Comments
0132M4-12.000F08DZNGK Specifications
Frequency:
12 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)