Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-12.000F12DZNJK
Part No.:
0132M4-12.000F12DZNJK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-12.000F12DZNJK.pdf
Description:
3225 12MHz 12pF +/-10ppm -40-125
Comments
0132M4-12.000F12DZNJK Specifications
Frequency:
12 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)