Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-12.288F18HPLLK
Part No.:
0132M4-12.288F18HPLLK
Description:
crystal, 3225, 4pads, 12.288MHz,
Comments
0132M4-12.288F18HPLLK Specifications
Frequency:
12.288 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)