Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-13.52127F10HPLLK
Part No.:
0132M4-13.52127F10HPLLK
Description:
crystal, 3225,4pads, 13.52127MHz
Comments
0132M4-13.52127F10HPLLK Specifications
Frequency:
13.52127 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
13.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)