Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-13.52127F20DTLLK
Part No.:
0132M4-13.52127F20DTLLK
Description:
crystal 3225 13.52127MHz 20pF 20
Comments
0132M4-13.52127F20DTLLK Specifications
Frequency:
13.52127 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)