Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-14.000F20DTNJK
Part No.:
0132M4-14.000F20DTNJK
4-SMD, No Lead
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-14.000F20DTNJK.pdf
Description:
3225 14MHz 20pF +/-10ppm -40-85
Comments
0132M4-14.000F20DTNJK Specifications
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
65 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)