Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-16.000F12DWLAK
Part No.:
0132M4-16.000F12DWLAK
4-SMD, No Lead
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-16.000F12DWLAK.pdf
Description:
3225 16MHz 12pF +/-20ppm -40-105
Comments
0132M4-16.000F12DWLAK Specifications
Packaging:
Strip
Frequency Stability:
±100ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)