Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-16.384F12DTNJK
Part No.:
0132M4-16.384F12DTNJK
Description:
crystal, 3225,4 pads, 16.384MHz,
Comments
0132M4-16.384F12DTNJK Specifications
Frequency:
16.384 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)