Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-19.200F12HPNNK
Part No.:
0132M4-19.200F12HPNNK
4-SMD, No Lead
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-19.200F12HPNNK.pdf
Description:
3225 19.2MHz 12pF +/-10ppm -20-7
Comments
0132M4-19.200F12HPNNK Specifications
Frequency Stability:
±10ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)