Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-20.000F10HPNJK
Part No.:
0132M4-20.000F10HPNJK
4-SMD, No Lead
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-20.000F10HPNJK.pdf
Description:
3225 20MHz 10pF +/-10ppm -20-70
Comments
0132M4-20.000F10HPNJK Specifications
Packaging:
Strip
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
40 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)