Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-24.000F08DZNGK
Part No.:
0132M4-24.000F08DZNGK
Description:
3225 24MHz 8pF +/-10ppm -40-125
Comments
0132M4-24.000F08DZNGK Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
24 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
40 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)