Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-24000F12DTLJK
Part No.:
0132M4-24000F12DTLJK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-24000F12DTLJK.pdf
Description:
CRYSTAL 24MHZ 12PF SMD
Comments
0132M4-24000F12DTLJK Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
24 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)