Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-24.000F20DTNLJK
Part No.:
0132M4-24.000F20DTNLJK
Description:
Crystal, 3225,24MHz,20PF,+/-10PP
Comments
0132M4-24.000F20DTNLJK Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
24 kHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
40 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)