Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-24.576F18DTJJK
Part No.:
0132M4-24.576F18DTJJK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-24.576F18DTJJK.pdf
Description:
3225 24.576MHz 18pF +/-30ppm -40
Comments
0132M4-24.576F18DTJJK Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
40 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)