Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-25.000F08DZLGK
Part No.:
0132M4-25.000F08DZLGK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-25.000F08DZLGK.pdf
Description:
3225 25MHz 8pF +/-20ppm -40-125
Comments
0132M4-25.000F08DZLGK Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
40 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)