Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-25.000F08DZNAK
Part No.:
0132M4-25.000F08DZNAK
Manufacturer:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-25.000F08DZNAK.pdf
Description:
3225 25MHz 8pF +/-10ppm -40-125
Comments
0132M4-25.000F08DZNAK Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Series:
0132M4
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
Frequency Stability:
±100ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
40 Ohms
Operating Mode:
Fundamental
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)