Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-25.000F15DTLLK
Part No.:
0132M4-25.000F15DTLLK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-25.000F15DTLLK.pdf
Description:
3225,25MHz,15pF,+/-20ppm,+/-20pp
Comments
0132M4-25.000F15DTLLK Specifications
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
15pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
40 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)