Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-40.000F10DTLLK
Part No.:
0132M4-40.000F10DTLLK
Description:
322540.000MHZ,10PF,+/-20PPM,-40
Comments
0132M4-40.000F10DTLLK Specifications
Frequency:
40 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
33 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)