Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-48.000F08HPNNK
Part No.:
0132M4-48.000F08HPNNK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-48.000F08HPNNK.pdf
Description:
3225 48MHz 8pF +/-10ppm -20-70 +
Comments
0132M4-48.000F08HPNNK Specifications
Frequency Stability:
±10ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
33 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)