Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-48.000F09CTNLK
Part No.:
0132M4-48.000F09CTNLK
Description:
3225,48.000MHZ,9PF,+/-10PPM,-45-
Comments
0132M4-48.000F09CTNLK Specifications
Frequency:
48 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
9pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
33 Ohms
Operating Temperature:
-45°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)