Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-54.000F08DTNLK
Part No.:
0132M4-54.000F08DTNLK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-54.000F08DTNLK.pdf
Description:
3225,54MHz,8pF,+/-10ppm ,+/-20pp
Comments
0132M4-54.000F08DTNLK Specifications
Frequency:
54 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
33 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)