Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-54000F19FTNMK
Part No.:
0132M4-54000F19FTNMK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-54000F19FTNMK.pdf
Description:
CRYSTAL 54MHZ 19PF SMD
Comments
0132M4-54000F19FTNMK Specifications
Frequency:
54 MHz
Frequency Stability:
±15ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
19pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
100 Ohms
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)