Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-8.000-F12LGDWK
Part No.:
0132M4-8.000-F12LGDWK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0132M4-8.000-F12LGDWK.pdf
Description:
3225 8MHz 12pF +/-20ppm -40-85C+
Comments
0132M4-8.000-F12LGDWK Specifications
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
200 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)