Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0132M4-8.000F15ATNGK
Part No.:
0132M4-8.000F15ATNGK
Description:
3225,8MHZ,15PF+/-10PPM-55-85+
Comments
0132M4-8.000F15ATNGK Specifications
Frequency:
8 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
15pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
200 Ohms
Operating Temperature:
-55°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)