Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0153G2-25.000G33DTSK
Part No.:
0153G2-25.000G33DTSK
Description:
crystal, 5032, 25MHz, 16pF, 20pp
Comments
0153G2-25.000G33DTSK Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
ESR (Equivalent Series Resistance):
30 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)