Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0153M4-25.000F10HPLLK
Part No.:
0153M4-25.000F10HPLLK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED0153M4-25.000F10HPLLK.pdf
Description:
5032 25MHz 10pF +/-20ppm -20-70
Comments
0153M4-25.000F10HPLLK Specifications
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
30 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)