KORATECH 028S0450A07220505S
Part No.:
028S0450A07220505S
Manufacturer:
KORATECH
Category:
Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
Package:
Description:
28N 450MM 0.5P 2.1/2.1/5/5) P7
Shipping
Inventory:300
Comments
028S0450A07220505S Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
KORATECH
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Cable Type:
FFC, FPC
Number of Conductors:
28
Pitch:
0.020" (0.50mm)
Length:
17.7" (449.6mm)