Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 049S2-24.000F18DWLCK
Part No.:
049S2-24.000F18DWLCK
Description:
HC-49SMD,24MHz, 18pF, 20ppm,-40~
Comments
049S2-24.000F18DWLCK Specifications
Frequency:
24 MHz
Frequency Stability:
±80ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
18 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Size / Dimension:
0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Height - Seated (Max):
0.161" (4.10mm)