Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 049S2-25.000F16HPJJK
Part No.:
049S2-25.000F16HPJJK
Description:
HC-49SMD,25MHz, 16pF, 30ppm,-20~
Comments
049S2-25.000F16HPJJK Specifications
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
16pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
18 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Height - Seated (Max):
0.161" (4.10mm)