Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 049SS2-13.225625F18HPLLK
Part No.:
049SS2-13.225625F18HPLLK
Package:
HC-49S 2-SMD
Comments
049SS2-13.225625F18HPLLK Specifications
Package/Case:
HC-49S 2-SMD
Frequency:
13.225 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
28 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Height - Seated (Max):
0.161" (4.10mm)