Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 049ST2-13.560F20DTLJK
Part No.:
049ST2-13.560F20DTLJK
Package:
HC-49/US
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED049ST2-13.560F20DTLJK.pdf
Description:
CRYSTAL 13.56MHz 20PF Though Hol
Comments
049ST2-13.560F20DTLJK Specifications
Package/Case:
HC-49/US
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
13.56 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
20pF
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Height - Seated (Max):
0.138" (3.50mm)