Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 049ST2-25.000F12DTNJK
Part No.:
049ST2-25.000F12DTNJK
Package:
2-SMD, Flat Lead
Description:
HC-49S,2pin,25MHz,12pF,+/-10ppm,
Comments
049ST2-25.000F12DTNJK Specifications
Package/Case:
2-SMD, Flat Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
20 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.433" L x 0.181" W (11.00mm x 4.60mm)
Height - Seated (Max):
0.138" (3.50mm)