Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 049ST2-4.000-F12JGDTKK
Part No.:
049ST2-4.000-F12JGDTKK
Package:
HC-49S
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED049ST2-4.000-F12JGDTKK.pdf
Description:
HC-49S 4MHz 12pF /-30ppm -40-85
Comments
049ST2-4.000-F12JGDTKK Specifications
Package/Case:
HC-49S
Packaging:
Bulk
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
12pF
Size / Dimension:
0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm)
Height - Seated (Max):
0.138" (3.50mm)