E-T-A 2-5700-IG1-P10-DD-12A
Part No.:
2-5700-IG1-P10-DD-12A
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITED2-5700-IG1-P10-DD-12A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
Comments
2-5700-IG1-P10-DD-12A Specifications
Current Rating (Amps):
12A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
50 V